Organizācijas izaugsmes ceļa kartes izstrāde

Iekļauj profesionālu industriju un tirgus analīzi, vērtības ķēdes analīzi,  biznesa ekosistēmas auditu

97% - 86% inovāciju tirgū ir neveiksmīgas. Mūsu mērķis un misijas izaicinājums ir jums nodrošināt iekļuvi veiksmīgo inovāciju skaitā.


Sociālekonomisko sistēmu pētījumi 

Sākot no organizācijas mikroinfrastruktūras daudzfaktoru analīzēm līdz kompleksiem daudzslāņu sistēmu pētījumiem, kas sevī iekļauj politikas, vides, sociālā, tehnoloģiskā un tiesiskā regulējuma ietekmi uz konkrētām sociālekonomiskām sistēmām.


Patērētāju pētījumi

Kvantitatīvi un kvalitatīvi pētījumi 4 perspektīvu - mārketinga, sociālās, psiholoģiskās un antropoloģiskās uzvedības kontekstā.


Perspektīvāko inovāciju novērtējums

Jaunākie industriju un pētniecības atklājumi norāda, ka viens no sešiem visvarīgākajiem veiksmes faktoriem, ir pareizi novērtēti inovāciju koncepti to agrīnā stadijā.Zīmola emocionālais pozicionējums 

Pasaules vēsturē nav veikts racionāls pirkums- to ir pierādījuši neskaitāmi zinātnieki. Neviens pircējs pilnībā neizprot savas vēlmes un uzvedību, jo 90% tās ir balstītas zemapziņā. 99% gadījumos patērētājs tā nedomā.

Pastāv jaudīgi un aprobēti biznesa instrumenti, kas ļauj veiksmīgi vadīt Klienta emocijas. Tos izmanto pasaules veiksmīgākās kompānijas, un tagad tas ir iespējams arī Latvijas uzņēmumiem.  


Apmācības

 Ja kaut ko ziniet tikai jūs, jūs esiet amatnieks. Ja to nododiet tālāk, jūs būvējiet jaudīgu organizāciju vai infrastruktūru. Sadarbībā ar Latvijas Universitātes un Oxford University mācībspēkiem un vadošajiem Latvijas praktiķiem, nodrošinām izcilību apmācībās.


Radošie un dizaina risinājumi

Aprēķināts radošums ar mērķi palielināt kompānijas ienākumus vai sasniegt citus organizācijas nospraustos uzdevumus. 

Uzsvars uz - aprēķināts. Mūs neinteresē radošums mākslas vai pirmā iespaida dēļ. Vairāk kā 15 gadu pieredze praktiskajā mārketingā un plašs ekspertu tīkls, ļauj mums piedāvāt aprēķinātu radošo risinājumu, kas ne tikai piesaista uzmanību, bet arī palielina uzņēmuma ienākumus. 

Sākot no bannera līdz vizuālajai identitātei.


Projekta vadība

No koncepta novērtējuma līdz klienta rokasspiedienam. Mūsu ekspertiem ir startpautiski izsniegta projektu vadības sertifikācija.

Katrs projekts ir unikāls, bet to veiksmīga vadības sistēma ir viena.

Kopā mēs varam radīt labāku rītdienu

Sazinieties ar kādu no mūsu ekspertiem